Fancyy
8 Porady dotyczące stylizacji, aby Twoje cienkie włosy wyglądały na grubsze

Nie wszyscy jesteśmy obdarzeni grubymi włosami. Nieprzyjemnie mały kucyk, łyse łatki, włosy w stylu bryzgów i ludzie nieustannie mówiący ci, że twoje włosy są cienkie (jakbym nie wiedział!) I co według ciebie powinieneś zrobić - cóż, wszystko to kończy się dzisiaj!

 

Oto kilka wskazówek, które sprawią, że Twoje cienkie włosy będą wyglądały na soczyste i pełne.

 

 

Wskazówki dotyczące stylizacji, aby Twoje cienkie włosy wyglądały na grubsze

 

 

1. Backcombing

Backcombing lub teasing twoich włosów to świetny sposób na dodanie faux volume. Sprawia, że twoje włosy wyglądają na grube i pełne. Weź niewielką część włosów i za pomocą grzebienia o drobnych zębach przeczesz go w dół od części środkowej do korzeni.

 

2. Mus

Kiedy masz cienkie włosy, używaj pianki zamiast żelu. Żel jest znacznie grubszy i sprawi, że włosy będą tłuste i sklejają się. Mysz jest lekka i nie lepka. Możesz stylizować włosy, nie sprawiając wrażenia, że coś zostało na nich nałożone.

 

3. Najważniejsze i farbowanie końcówek wyższych

Podkreślenia i farbowanie końcówek niższych mogą nadać wymiar Twoim włosom i sprawić, że będą wyglądały na grubsze niż są. Zależy również od kształtu twojej twarzy. Skontaktuj się ze stylistami, aby dowiedzieć się, który z nich będzie wyglądał pięknie. Mieszanka jasnych i ciemnych kolorów we właściwych miejscach może sprawić, że Twoje włosy będą wyglądały na pełne i lśniące. Pomaga to również w zaprezentowaniu swojego naturalnego koloru włosów.

 

4. Weź witaminy

Tak jak twoje ciało potrzebuje składników odżywczych do wzrostu, tak samo jak twoje włosy. Witaminy pomogą wzmocnić mieszki włosowe i pomóc odrastać. Tabletki multiwitaminowe można znaleźć w lokalnej aptece lub sklepie ogólnospożywczym.

 

5. Olejki

Olejowanie włosów to najlepszy sposób na odżywianie mieszków włosowych i nawilżenie włosów. Użyj olejku kokosowego lub jamajskiego czarnego oleju rycynowego, ponieważ zawierają substancje odżywcze, które pomagają stymulować wzrost włosów i chronić włosy przed uszkodzeniem.

 

6. Fryzury

To jest kluczowe! Wybierz fryzurę, która podkreśli Twoje najlepsze cechy i sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały na pełne i sprężyste. Warstwy i grzywka dodają Twojemu włosowi wymiar Twojej twarzy i tekstury, dzięki czemu wyglądają na obszerne.

 

7. Przedłużanie włosów

Jeśli masz naprawdę cienkie i delikatne włosy, przedłużanie włosów to prosty i świetny sposób na dodanie włosów. Są również łatwe do przymocowania do włosów. Możesz wybierać spośród rozszerzeń splotu, rozszerzeń klipsowych i przyszytych rozszerzeń.

 

8. Wtyki i implanty włosów

Jeśli chcesz uzyskać stałe rozwiązanie problemów związanych z przerzedzaniem włosów, wypróbuj wtyki i implanty. W tych procedurach mieszki włosowe są przeszczepiane od dawcy do biorcy. Niektóre kliniki pracują z własnymi włosami. Biorą włosy z tyłu głowy i umieszczają je na łysych plamach.

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 113