Fancyy
4 prostych sztuczek, aby Twoje włosy rosły szybciej

Czy kiedykolwiek spotkałeś kobietę, która była zadowolona z jej włosów? Ja też nie. Włosy są często kojarzone z pięknem i atrakcyjnością, dlatego większość kobiet zawsze chce tego dodatkowego dodatku, który pomoże zmienić ich włosy z dobrych na wspaniałe. W tym artykule przyjrzymy się 4 prostym sztuczkom, które pozwolą Ci wiedzieć, jak rosną włosy szybciej, gęstsze i silniejsze.

 

Wskazówki dotyczące szybszego wzrostu włosów

 

Zanim tam dotrzemy, najpierw spróbujmy zrozumieć, jak rosną nasze włosy. Wzrost włosów ma trzy etapy - anagen, katagen i telogen. Każde pasmo włosów ma swoją fazę rozwoju. Stopień anagenu jest etapem wzrostu i zwykle trwa od dwóch do sześciu lat. Faza katagenu pojawia się po fazie anagenowej i jest etapem przejścia lub odnowy mieszków włosowych. Faza telogenu jest fazą odpoczynku, w której włosy przestają rosnąć. Ludzkie włosy rosną średnio około sześciu cali rocznie.

 

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę z różnych etapów wzrostu włosów, spójrzmy, co możemy zrobić, aby stymulować wzrost włosów.

Jak sprawić, by Twoje włosy rosły szybciej

 

1. Dokanaj masażu głowy

Co musisz zrobić

⦁ Delikatnie masuj skórę głowy palcami.

⦁ Podgrzej łyżkę oleju kokosowego.

⦁ Zanurz palce w oleju i masuj ruchem okrężnym.

 

2 Regularnie trymuj włosy

Dlaczego to działa

Chociaż może to wydawać się sprzeczne z intuicją dla kogoś, kto chce rozwinąć włosy, jest to raczej ważne, jeśli chcesz zrównoważonego wzrostu włosów. Uszkodzone włosy, wypełnione rozdwojonymi końcami, hamują wzrost i zdrowie włosów, powodując ich przerzedzenie i złamanie. Dlatego regularne przycinanie włosów w celu uniknięcia niezdrowych rozdwojonych końcówek ma zasadnicze znaczenie dla zwiększenia długości włosów. Jeśli kiedykolwiek miałeś rozdwojone końcówki, wiesz, jakie mogą być uciążliwe, szczególnie dla osób z suchymi lub zniszczonymi włosami. Regularne przycinanie włosów zapewnia zmniejszenie liczby rozdwajanych końcówek i daje włosom szansę na wzrost. Upewnij się jednak, że nie przesadziłeś z przycinaniem, i albo skróć włosy zbyt krótko, albo zbyt regularnie je przycinaj.

 

3. Nie myć zbyt często

Będziesz potrzebować

Łagodny szampon

Co musisz zrobić

Odporność na mycie włosów szamponem każdego dnia.

Dlaczego to działa

Niektóre kobiety są przekonane, że jedynym sposobem na utrzymanie ich pięknego i pięknego koloru jest mycie szamponem każdego dnia. Utrzymywanie włosów w czystości jest niezbędne dla higieny i wzrostu włosów, jeśli zostanie wykonane nieprawidłowo, może spowodować więcej szkód niż pożytku.

 

4. Bądź cierpliwy

Ven najlepsze z szybszych rozwiązań wzrostu włosów wymagają cierpliwości i spójności. Dopóki robisz właściwe rzeczy i jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć długie włosy, otrzymasz wyniki. Nie czuj się zniechęcony po tygodniu i skróć włosy z frustracji. Pamiętaj, że średnio twoje włosy rosną około pół cala na miesiąc.

Teraz, kiedy wiesz, jak sprawić, by włosy rosły szybciej, na co czekasz?

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 118